Firemní kultura Firemní kultura

Jsme ambiciózní dynamická firma, za kterou stojí mnoho úspěšných projektů nejen v ČR, ale v desítkách jiných zemích. Jsme si vědomi, že náš obchodní úspěch a spokojenost zákazníků stojí na našich zaměstnancích. Proto chceme společně s nimi pracovat na našem trvale udržitelném rozvoji.

Pokud nyní přemýšlíte o zaměstnavateli, který by se stal partnerem pro Váš pracovní a osobní rozvoj, právě Vám jsou určeny další řádky.

Život na MP Život na MP

Jsme si dobře vědomi, že náš úspěch tvoří naši zaměstnanci a pokud právě hledáte zaměstnavatele, za kterým stojí mnoho úspěšných českých i zahraničních projektů a který by se stal partnerem pro Váš osobní a pracovní rozvoj, právě Vám jsou určeny další řádky.

Rozvoj a vzdělání Rozvoj a vzdělání

Úspěch naší společnosti stojí na lidech, kteří využívají a neustále rozvíjejí svůj pracovní a osobnostní potenciál. Naši zaměstnanci jsou pro nás nositeli myšlenek, zkušeností, poznatků a jsme si vědomi, že na jejich přístupu a tvořivosti závisí úspěch naší firmy jako celku. Proto je rozvoj a vzdělání u nás chápáno jako samozřejmá součást nejen seberealizace každého z nás, ale zároveň nezbytná součást firemní strategie.

Volná místa Volná místa

Líbí se Vám naše myšlenky a cíle? Podívejte se na nabídku aktuálních volných míst.