Život není jen o práci, a tak se snažíme nabídnout zaměstnancům benefity zaměřené na relaxaci, sport a volný čas. Někdy vyrážíme za zábavou společně a vydáme ze sebe to nejlepší na firemním teambuildingu, jindy se lidé rozhodnou užít si kulturu se svým partnerem nebo si pročistit hlavu v plaveckém bazénu.
Firemní benefity zahrnují např.:

  • 5 týdnů dovolené (po 1. roce zaměstnání)
  • sick days
  • očkování proti chřipce
  • příspěvek v případě spoření na penzijní či životní pojištění
  • a samozřejmě různé firemní akce společenského nebo naopak sportovnějšího charakteru
Martin Bébar

Martin Bébar

Vedoucí obchodního týmu

9 let pracuji na obchodním oddělení a prošel jsem si růstem od juniora až na současnou pozici vedoucího jednoho z obchodních týmů. Dnes pracuji s týmem šikovných lidí a společně plníme přání zákazníků ve více jak 20 zemích Evropy a Afriky.

David Slabák

David Slabák

Vedoucí nákupního týmu

Zkratka MP pro mě neznamená jen Moravia Propag, ale hlavně „Mnoho Příležitostí“. Když jsem v roce 2008 nastupoval jako junior, sotva by mě napadlo, že po pár letech budu mít za sebou půl roku života v Číně, služební cesty po celém světě, a že sám povedu tým lidí. Když jsem po 6 letech práce nákupčího, vedl školení nákupních dovedností, vzpomněl jsem si na jedno „moudro“, které jsem při nástupu do firmy od někoho zaslechl. Totiž, že rok strávený na MP je, co se získaných zkušeností týká, jako 3 roky práce kdekoliv jinde. S odstupem času musím potvrdit, že něco na tom bude...

Petra Sommerová

Petra Sommerová

Senior nákupčí

Po čtyřech letech mě na seniorské pozici nákupčí v sortimentu textilu nejvíc baví hledání nových dodavatelů v zemích jako je Egypt, Bangladéš, Čína. Častá spolupráce a návštěvy těchto dodavatelů s jiným pohledem na život a business jsou pro mě velkým obohacením a zkušeností.

Martin Cibulec

Martin Cibulec

Senior account manager

Jsem rád, že mohu být součástí české firmy, která úspěšně realizuje projekty téměř po celém světě. Práce s nadnárodními klienty přináší spoustu inspirace i nových výzev. A pominu-li pracovní povinnosti, dosud jsem se nesetkal s přátelštějším a otevřenějším kolektivem.

Michaela Klimešová

Michaela Klimešová

Referent nákupu

Ve společnosti Moravia Propag mám na starosti chod nákupního týmu komodit slunečníků a zahradního nábytku. Každý den je jiný, každý den poznávám nové věci i spoustu nových lidi, a to jak v rámci firmy, tak mimo ni. Svou práci mám ráda právě i proto, že rozhodně není stereotypní. A ráda přiznám, že když někde vidím slunečník, který jsme vyráběli a dodávali, tak jsem hrdá na to, že jsem se mohla podílet na jeho výrobě.

Miloslav Kopeček

Miloslav Kopeček

Account manager

Proč jsem tady? Firma mi dává možnost podílet se na zajímavých zakázkách, prosazovat své postoje, potkávat zajímavé lidi, čelit novým výzvám, zkrátka seberealizovat se.

Miroslava Sekaninová

Miroslava Sekaninová

Cash-flow specialista

V MP pracuji na pozici specialista CF a stručně řečeno, mým hlavním úkolem je zajistit dostatečné prostředky na financování zakázek. Pro MP jsem se rozhodla i proto, že jsem tu pro sebe vnímala jak odpovědnost tak důvěru. A předně mě lákala výzva. Nastoupit do dvojnásobně velké firmy, která má za sebou dvacetiletou existenci, kde kvalita firmy je podložena dlouhodobými kontrakty s významnými zákazníky a kde všichni očekávají, co „nového“ do ní přinesete, nebylo nic lehkého. Jsem ráda, že i díky mé zásluze, není dnes MP vnímána už jen jako kvalitní dodavatel, ale stala se i spolehlivým a váženým zákazníkem pro naše dodavatele. A to mě na mé práci baví nejvíc.

Lenka Stříteská

Lenka Stříteská

Stážistka

V MP jsem – jako stážistka – absolvovala stáž na pozici „personalista“. Cením si, že mi bylo nabídnuto specifikovat i svou vlastní oblast zájmu a mohla jsem si vyzkoušet a naučit se také to, co jsem já sama považovala v oblasti personalistiky za osobně přínosné. Celou stáž hodnotím velmi pozitivně také díky ohromně příjemnému kolektivu v celé společnosti, a zejména pak na personálním oddělení. 

Roman Syka

Roman Syka

Dispečer logistiky

Ani po 13ti letech, dnes na pozici dispečer logistiky, mi práce v MP dosud nezevšedněla :-). Mým hlavním úkolem je koordinace práce ve skladu a distribuce našich produktů  zákazníkům nejen po ČR, ale v rámci celé EU. Každý dej je jiný a plný nových zkušeností díky novým projektů, na kterých se v rámci logistiky podílíme.

Jiří Badin

Jiří Badin

Vedoucí servisních techniků

Jsem rád, že mám v MP takovou pracovní příležitost, která mě kariérně posouvá dopředu. Začínal jsem pracovat v r. 2012 jako vedoucí dílenských techniků a vedl malý tým. Dnes se starám o tým cca 30 lidí, a mám tak možnost získávat nové, užitečné znalosti z manažerské praxe a k tomu být součástí mezinárodních projektů v oblasti chladicích zařízení, které se dále rozvíjejí.

Jarolím Sobol

Jarolím Sobol

Vedoucí dílny

I když jsem v r. 2012 začínal sám jako dílenský technik chladicích zařízení, dostal jsem později příležitost vést samostatnou dílnu techniků. Za tento kariérní posun v Moravia Propag, který mi pomohl objevit a rozvinout nové dovednosti, jsem velmi rád.